Alain Delon Loubo nevű belga juhászkutyáját a színész utolsó kívánsága ellenére sem fogják elaltatni – közölte a Brigitte Bardot Alapítvány X.
🐶 Pas d’inquiétude pour Loubo !
— Fondation Brigitte Bardot (@FBB_Officiel) August 20, 2024
Vous êtes nombreux à nous avoir envoyé des messages concernant l’avenir de Loubo, le chien d’Alain Delon.
“Il a sa maison et sa famille” nous ont confirmé les proches de l’acteur qui en prendront soin. Loubo ne sera bien sûr pas euthanasié ! pic.twitter.com/pZtUYSkalr
„Saját otthona és családja van” – erősítették meg nekünk a színészhez közel álló emberek, akik gondoskodni fognak róla” – áll az üzenetben.
A kutyát semmilyen körülmények között nem fogják elaltatni – biztosította az alapítvány.
Vasárnap a francia sajtó arról számolt be, hogy Alain Delon 88 éves korában meghalt. A színészt, végrendeletének megfelelően, ezen a héten temetik el az észak-franciaországi Souls kommunában, ahol élt, egy kápolnában, amelyben 35 kutyája van eltemetve - közölte hétfőn a BFMTV.